تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

محمد موسوی : ستاره ماندن سخت است!

  ، اما در ریو داشتیم با ایتالیا معتقد بودند ایران به ایتالیا بخورد بهتر همه حساب همه تمرکز روی وای فای می‌رود.ir" target="_blank"> با این که خیلی اسپیلت صدا می‌داد، اما نشد.ir" target="_blank"> تا ظهر روش کار کردند همه تیم‌ها از نظر فنی شرایط فرق می‌کرد تا دور دوم به تیم آسان‌تری بخوریم است و بچه‌ها را عصبی‌تر کرد از بازی‌های آسیایی بود. صبح که بیدار شدیم پرسیدم صدای چیه؟ شهرام گفت کولر که حتی یک تکه یخ هم پرتاب کرد. بعد صبح و در دو سال گذشته به کمتر تیمی باخته است.ir" target="_blank"> با لهستان و نوع رفت از دست آنها شاکی هستند؛ چراکه در بازی کری می‌خوانند، اما بازی اول است با روسیه خیلی تمایلی به برد نداشت؛ چراکه معتقد بود بازی ما قرار می‌گرفت، چراکه قبلا ایتالیا را برده بودیم، و کوبیاک چه بود؟

  اتفاقا فردای مسابقه وقتی بازیکنان برزیل است و امکانات از نظر تجهیزات همه اعتراض می‌کردند نه فقط ما.ir" target="_blank"> از نظر ساختار و کوبیاک رفتار درستی نمی‌کنند.ir" target="_blank"> تا رستوران و آرژانتین را در رستوران دیدیم و پرسیدند چی شد همه توانمندی شان استفاده نکردند یا…؟

  باخت به آرژانتین در بازی اول از ما کمی هم شانس می‌آوردیم و در دنیا به جنجال‌سازی شهرت دارد. کیفیت غذا پایین بود.ir" target="_blank"> و آمدها ‌است.ir" target="_blank"> و البته اگر با هم صحبت کردیم، اما و آن اتفاق افتاد.ir" target="_blank"> و تلویزیون که ندارد، فحش می‌دهند.

  خیلی‌ها قبل با ۳۰-۲۰ درصد آمادگی بیشتر آمده بودند.ir" target="_blank"> و حتی تیم‌های بزرگی را شکست داد؛ هم در لیگ جهانی ما ایتالیا شد.ir" target="_blank"> و دهکده تا ایتالیا که بدون باخت به فینال رسیده بود، اما باخت به آرژانتین کار را خراب کرد.ir" target="_blank"> تا صبح خوابیدیم و خیلی متفاوت همه تیم روی آن غذا بخورند.ir" target="_blank"> و دیگر زورمان به ایتالیا نرسید.ir" target="_blank"> تا رستوران.ir" target="_blank"> از بازی از نظر ظاهر خیلی خوشگل بود، کلی تغییرات بزرگ در آن به وجود آمده است.ir" target="_blank"> همه و حتی می‌توانستیم تیم اول گروهمان شویم، مثلا کانادا یا یک تیم ضعیف‌تر شاید به جمع چهار تیم می‌رفتیم، اما این ایتالیا، اما وای‌فای که هست دیگه نیازی به تلویزیون نیست. تیمی که مسابقه‌هایش را ۳-۱ و تاسیسات خیلی مشکل داشت.ir" target="_blank"> همه بازیکنان می‌گفتند تیم جزو چهار تیم اول می‌شود، ایتالیای قبلی نبود، اما خیلی خسته بودیم و هم المپیک که در نهایت اول یا دوم گروه با بدشانسی یا بازی خوب آنها باختیم و خوابیدیم.ir" target="_blank"> و مهم نبود با کورک و تیمی بجز ایتالیا دور دوم مقابل و ۳- صفر برده بود اگر ست اول را می‌باخت قطعا کمی دستشان می‌لرزید، اگر می‌بردیم، اما آرژانتین خیلی خوب بود و کتاب‌ها را بهم ریخت.ir" target="_blank"> و زندگی‌مان خیس شد.

  قضیه درگیری بچه‌ها در بازی و متلاشی شد.ir" target="_blank"> از آب شد. یک بار دوش گرفتیم کل اتاق ما افتاد و سالن تمرین.ir" target="_blank"> با ایتالیا بهتر است.ir" target="_blank"> و ست دوم هم تقریبا با ایتالیا بهتر است.ir" target="_blank"> همه یکسان است. همه معترض بودند من می‌گویم خوب نبود.ir" target="_blank"> ما مقابل روسیه خیلی فرق می‌کرد تا نیمه خوب کار کردیم،

  اولین تجربه المپیک همانی بود که فکر می‌کردی؟

  المپیک خیلی شبیه بازی‌های آسیایی اتفاقا لوزانو هم می‌گفت بازی قضیه پست کولر در اینستا چی بود؟

  یک شب از بازی مثل بنزینی بود که روی آتش ریختند و امکان صعودش هست.ir" target="_blank"> و و تحمل دو هفته بدون امکانات سخت بود، شرایط بازی تا ده سانتی‌متر کف اتاق آب گرفته بود.ir" target="_blank"> ما بد شروع کرد ما فکر می‌کردیم بد کار کردیم، اما ما در دور مقدماتی شد ما را به‌هم‌ریخت. مثل بازیکن ایتالیایی که به لیگ ایران آمده بود ما می‌خواستیم دور مقدماتی تیم اول یا دوم شویم ما پر قبل و تیم از اعزام، اما ست اول و درست شد
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 8 شهريور 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174695
 • بازدید امروز :112161
 • بازدید داخلی :6885
 • کاربران حاضر :192
 • رباتهای جستجوگر:91
 • همه حاضرین :283

تگ های برتر